هزار توی تاریکی

۱۲,۰۰۰ تومان

هزار توی تاریکی 

اثر مهدی جعفری

معرفی:

رمان با زاویه دید دانای کل محدود به ذهن امیر حاتم‌خانی شروع و با همین به پایان می‌رسد . اما پلات روایت بر پایه طرح و توطئه‌ای که افسانه در داستان گسترده‌است شکل می‌گیرد .

امیر و افسانه هر دو داستان‌نویس و در بدنه‌یِ هرم سلسله مراتب قدرت مافیایی اسیر گشته‌اند . افسانه  اسیر بیماری سرطان خون‌‌‌‌‌‌ ، با ارسال ایمیل‌های برای امیر ، ضمن بازگویی داستان قتل‌های فجیع زنجیره‌ای‌یِ اعضای مافیایی و گرفتن انتقام ، امیر حاتم‌خانی را نیز تهدید به مرگ می‌کند و امیر برای رهایی از تهدید ، وارد هزار توی هول‌و‌‌‌ ولایی می‌شود که در تضاد و تقابل با وضعیت معتاد جسمی‌اش و آشفتگی‌ی فردی و خانوادگی‌اش قرار دارد ، در تقابل با تنی که نیاز به استراحت دارد ( دیگر خسته‌تر از این حرف‌ها بود دوست داشت گوشه دنجی داشته‌باشد و خلاص ) این نیاز به آرامش لازمه‌ی عمل داستان نویسی‌ی اوست که  بن مایه‌اش می‌خواهد در تن تاریکی شیطان را ملاقات‌کند .

 

 

برشی از رمان «هزار توی تاریکی»

شاید هفت هشت نفر که صورتشان را تو‌یِ‌ یقه کاپشن یا پتو فروکرده بودند – اتوبوس تویِ مسیر پر پیچ و خمی ‌پیش می‌رفت …انگار راه همیشگی نبود ….. غریبه بود ……حالا به زحمت سیاهی ساختمان را می‌دیدم چراغ‌های کم فروغ اتوبوس توی پیچی گم شد …. دیوار بلندی مقابلم بود ….کورمال دست کشیدم روشنایی آنجا چشمم را می‌زد … در طول تالار چند در بسته بود ……… کم‌کم فضا را محدود ، بسته ، تاریک و خشن می‌کند و به کابوسی تبدیل می‌شود .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “هزار توی تاریکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ناحیه کاربری