زخم شير
مرداد ۱۴, ۱۳۹۶
باد زن ها را مي برد
مرداد ۱۴, ۱۳۹۶

باد سر

۱۱,۰۰۰ تومان

بادسر نوشته جناب آقای ناصر نخزری مقدم داستانی بس شگرف داشت برایم که محوریت اصلی داستان بر دوش معصومیت ناشی از نگاه بومی یا حتی غیر بومی دختری به نام ماهگل و خودخوری و درون ریزی های شدید مردی به نام اردوان بود.

توصیف های جالب و ریز سنجی های نویسنده از شخصیت اردوان که قربانی عدم اعتماد به نفس خودش بود و حفره ای تاریک از کودکی اش ذهن او را همچون تیغی می تراشید و از طرف دیگر ساکت بودن شخصیت اصلی داستان “ماهگل” که قربانی سکوت خودش بود و تبدیل به یک کیسه بوکس برای شخصیت های اصلی داستان که یکی با عشقش، دیگری با تعصب و کینه اش و دیگری با خود خوری هایش هیچ گاه اورا مد نظر قرار ندادند و همچنین داشتن اتفاق های هولناک که گویی داستان را به سراشیبی میبرد از مهمترین ویژگی های دوست داشتنی این کار است.

نخزری مقدم، برنده جایزه کتاب سال استان سیستان و بلوچستان است و در جشنواره کشوری داستان کوتاه نیمروز تقدیر شده همچنین نوشته شده است و استقبال »بادسر« او موفق به کسب جایزه اول داستان کوتاه منطقه ای زاهدان شده است. به شهادت نقدهایی که بر مخاطبان، دومین رمان نخزری مقدم نوید نویسنده یی را می دهد که هم خواننده را مدنظر دارد و هم به معیارهای داستان نویسی وقوف دارد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “باد سر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *