باد سر

۱۲,۰۰۰ تومان

محدوده تعداد تخفیف
1 - 999 10 %

بادسر

اثر ناصر نخزری مقدم

معرفی:

محوریت اصلی داستان بر دوش معصومیت ناشی از نگاه بومی یا حتی غیر بومی دختری به نام ماه‌گل و خودخوری و درون‌ریزی‌های مردی به نام اردوان بود.
توصیفات جالب و ریزسنجی‌های نویسنده از شخصیت اردوان که قربانی عدم اعتماد به‌نفس خودش بود و حفره‌ای تاریک از کودکی‌اش ذهن او را هم‌چون تیغی می‌تراشید و از طرف دیگر ساکت بودن شخصیت اصلی داستان “ماه‌گل” که قربانی سکوت خودش بود و تبدیل به یک کیسه بوکس برای شخصیت‌های اصلی داستان که یکی با عشقش، دیگری با تعصب و کینه‌اش و دیگری با خودخوری‌هایش هیچ‌گاه او را مدنظر قرار ندادند؛ و هم‌چنین داشتن اتفاق‌های هولناک که گویی داستان را به سراشیبی می‌برد از مهم‌ترین ویژگی‌های دوست‌داشتنی این کار است.
رمان خوب، رمانی است که نویسنده‌اش حرفی برای گفتن و موضوع و فضای متفاوتی برای بیان داستانش در آن بستر داشته باشد که این رمان هر دو ویژگی را داراست. زمان رمان به‌صورت خطی و رئالیستی است که باعث باورپذیری قصه و هم‌ذات پنداری با شخصیت‌هابرای مخاطب می‌شود.

 

برشی از رمان «بادسر»

می‌گوید قدرت خدا، هرطور شده عصر به شهر می‌رم و ارسطو رو می‌بینم. از کم‌سویی چشمانش می‌فهمد توانش کم شده و دیگر مثل سابق نیست. خانه‌اش همیشه سوت‌وکور بود. کودکان زیادی به‌دنیا آورده بود که هنوز به اسم‌شان عادت نکرده، رفته بودند طوری که وقتی اردوان دنیا آمد کسی سراغ‌شان نیامد چشم‌روشنی بدهد و قدم نورسیده را تبریک بگوید.
شک نداشتند این هم تلف خواهد شد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “باد سر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ناحیه کاربری